Facebookta Paylaş Tweetle

Private Eyes Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
29 May 2017
Yazar

Private Eyes Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'Private Eyes' Kanada'da İngilizce yayın yapan, online dizi sitesi Global TV'de yayınlanan komedi-drama türündeki dizilerden biridir.

26 Mayıs 2016 tarihinde gösterime giren dizi Tim Kilby ve Shelley Eriksen (Continuum) ikilisi tarafından oluşturuldu. Eriksen ile birlikte Alan McCullough, John Morayniss, Rachel Fulford, Tecca Crosby, Shawn Piller, Lloyd Segan, Tassie Cameron, Kelly Makin ve Jason Priestley üretimde hizmet veriyor. Bölümleri ortalama 45 dakika süren dizinin üretimi Piller/Segan, Global Original ve Entertainment One Television şirketleri tarafından yapılıyor. 10 bölüm süren ilk sezon G.B. Joyce'in "The Code" adlı romanından uyarlandı. 2016 sonbaharında 18 bölümden oluşacak ikinci sezon üretimine başlandı. Prömiyer tarihi ise 25 Mayıs 2017 olarak açıklandı.

Jason Priestley (Beverly Hills, 90210) ve Cindy Sampson'ın (The Art of More, Rogue, Supernatural) başrollerini paylaştığı dizide tekrarlayan rollerde Barry Flatman, Jordyn Negri, Clé Bennett (Heroes Reborn) ve Ennis Esmer (You Me Her) rol alıyor. Nicole De Boer, Mimi Kuzyk, Adam Copeland, Doug Gilmour, Daniel Negreanu ve Kardinal Offishall ise konuk oyuncu olarak görünen isimler.

Konusu

Orijinal suç serisi eski bir hokey oyuncusu olan özel dedektif Matt Shade (Jason Priestley) ile ortağı Angie Everett (Cindy Sampson) üzerine odaklanıyor. Birlikte bir şirket kuran Shade ve Angie, Toronto'nun hareketli hip-hop dünyası, at yarışları, harika yemekler, skandal edebiyatlar, sihirli kulüpler ve daha pek çok konuda yüksek bahisli suçları araştırıyorlar.

Bu Yazı Toplam 4699 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM