Facebookta Paylaş Tweetle

Swedish Dicks Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
29 May 2017
Yazar

Swedish Dicks Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'Swedish Dicks' İsveç'in online yayın ağı Viaplay'da gösterilen komedi dizilerinden biridir.

2 Eylül 2016 tarihinde gösterime giren ve 10 bölümü yayınlanan dizi Viking Kardeşler olarak bilinen Glenn Lund ve Peter Stormare, Peter Settman ve Andrew Lowery tarafından oluşturuldu. Settman ve Glenn Lund ile birlikte Fredrik Ljungberg yönetici yapımcı olarak üretimde hizmet veriyor. Yönetmen koltuğunda ise Jon Holmberg ve Peter Settman oturuyor. Yaklaşık 25 dakikalık bölümler halinde gösterilen dizinin üretimi Brain Academy ve Viking Brothers Entertainment şirketleri tarafından yapılıyor. Lionsgate TV tarafından dünya çapında dağıtımı yapılan dizi, geçtiğimiz Ekim ayında ikinci sezon için yenilendi.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; "American Gods" dizisinde canlandırdığı "Czernobog" karakteri ile bilinen isveçli aktör Peter Stormare, Johan Glans, Vivian Bang (Sullivan & Son), Felisha Cooper (The Bold and the Beautiful), Keanu Reeves ve Traci Lords olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, lisansı olmayan iki İsveçli özel araştırmacının Los Angeles'ta ki yaşamlarını takip ediyor. Eski bir dublör olan Ingmar Andersson (Peter Stormare) "Swedish Dick" isimli kendi şirketinde özel bir araştırmacı olarak çalışıyor. Yolları DJ'lik mücadelesi veren Axel Kruse (Johan Glans) ile kesişiyor. Axel, DJ kariyerinden vazgeçerek Ingmar'a katılmaya karar verir ve şirketine ortak olarak ismini "Swedish Dicks" olarak değiştirirler. Bir yandan çeşitli davaları çözmeye çalışırken, diğer yandan Ingmar'ın uzun zamandır rakibi olan, Los Angeles'taki en iyi araştırma şirketi Jane McKinney (Traci Lords) ile rekabet etmektedirler. Axel ayrıca Ingmar'ın geçmişini araştırmakla meşguldür.

Bu Yazı Toplam 1151 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM