Facebookta Paylaş Tweetle

Trust Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
31 May 2017
Yazar

Trust Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'Trust' FX kanalında 2018 Ocak ayında prömiyerini yapması beklenen antoloji serisi drama dizilerinden biridir.

Dizi, birçok dalda Akademi Ödülü kazanan 2008 yapımı "Slumdog Millionaire/Milyoner" filminin yapımcı, yönetmen ve senaristinden geliyor. Oscar, Altın Küre ve BAFTA ödüllü kazanan İngiliz senarist Simon Beaufoy tarafından oluşturulan gösterinin tüm bölümleri, yine aynı film ile Oscar, Altın Küre ve BAFTA ödülü kazanan İngiliz yönetmen Danny Boyle tarafından çekiliyor. İkili ile birlikte filmin Oscar ödüllü yapımcısı Christian Colson'da üretimde hizmet veriyor. Üretimini ise FX Production ile birlikte Cloud Eight Films, Decibel Films ve Snicket Films Limited şirketleri üstleniyor.

Şu ana kadar; Altın Küre ve Emmy ödüllü Kanadalı aktör Donald Sutherland (Crossing Lines, The Hunger Games), iki kez Akademi Ödülü kazanan ABD'li aktrist Hilary Swank (Boys Don't Cry/Erkekler Ağlamaz, Million Dollar Baby/Milyonluk Bebek), Harris Dickinson (Clique) ve Brendan Fraser'in (The Affair) dizide rol alacağı açıklandı.

Konusu

Trust'un 10 bölümden oluşacak ilk sezonu Amerika’nın en büyük petrol firmalarından biri olan Getty Oil’in hikayesini anlatıyor. Henüz 16 yaşındayken mafya tarafından Roma’da kaçırılan, serbest bırakılması için milyonlarca dolarlık fidye istenilen, şirketin mirasçısı John Paul Getty III'e (Harris Dickinson) odaklanıyor.

Bu Yazı Toplam 1818 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM