Facebookta Paylaş Tweetle

The Mayor Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
01 Haz 2017
Yazar

The Mayor Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı yapımcı ve senarist Jeremy Bronson tarafından oluşturulan 'The Mayor' ABC kanalının yaklaşmakta olan komedi türündeki dizilerinden biridir.

Bronson'un önceki çalışmaları arasında Grandfathered, The Mindy Project ve Speechless dizileri yer alıyor. 11 Mayıs'ta start alan dizinin pilot bölüm çekimlerini İngiliz yönetmen James Griffiths (Black-ish, Cooper Barrett's Guide to Surviving Life, Wrecked, Episodes) yapıyor. İkili ile birlikte Daveed Diggs, Dylan Clark, Al Jean, Mike Reiss, Scott Stuber ve Jamie Tarses üretimde hizmet veriyor. Yapımcı koltuğunda ise Scott Printz (How to Get Away with Murder) oturuyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimini ise ABC Studios ile birlikte Spooky Magic Productions ve Bluegrass Fanfare şirketleri üstleniyor.

Gösteride öne çıkan isimler Brandon Micheal Hall (Search Party), "Glee" dizisinde oynadığı "Rachel Berry" karakteri ile bilinen ABD'li aktrist ve şarkıcı Lea Michele (Scream Queens), Bernard David Jones, Marcel Spears, Yvette Nicole Brown (The Odd Couple), Jillian Armenante (Fresh Off the Boat), Larry Joe Campbell, Minerva García (Flaked, Bosch), Susanna Velasquez (General Hospital) ve Mandy Levin (Teen Wolf) olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, Belediye Başkanlığı seçimlerinde başkan için bir tanıtım dublörü olarak çalışan genç rapçi Courtney Rose'yi (Brandon Micheal Hall) merkezine alıyor. Courtney yıllardır yaşadığı memleketinde ki apartman dairesinde, bir sürü gereksiz şeyle dolu yatak odasında müzik yapıyor. Şimdi hayatının fırsatını yakalamış ve yüzyılın tanıtımına hazırlanıyor. Kaliforniya eyaletinin bir kasabasının Belediye Başkanı seçimlerine müziği ile katkıda bulunarak kariyerine başlangıç yapacak. Seçimler kazanılır ancak Courtney için planlar ters teper...

Bu Yazı Toplam 1486 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM