Facebookta Paylaş Tweetle

Champions Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
02 Haz 2017
Yazar

Champions Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'Champions' 2017-2018 sezonunda NBC kanalında gösterime girecek komedi türündeki dizilerden biridir.

Gösteri "The Mindy Project" dizisinin yaratıcı ekibi ve oyuncularından geliyor. Mindy Kaling (The Mindy Project, The Office) tarafından oluşturulan ve kadroda rol aldığı dizinin ortak yaratıcısı Charlie Grandy (The Mindy Project, Guys with Kids). İkili ile birlikte Howard Klein (The Mindy Project, Parks and Recreation, The Office) ve Michael Alan Spiller (The Mindy Project, Modern Family, Scrubs) yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. 2017 Ocak ayında pilot bölümü yayınlanan dizi kabul görerek 13 Mayıs'ta siparişleri verildi. 22 dakikadan oluşan bölümlerin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılıyor. Üretimini ise 3 Arts Entertainment, Eyes Up Productions, Kaling International ve Universal Television şirketleri üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; Workaholics dizisinde "Anders Holmvik" karakterini canlandıran Anders Holm (The Mindy Project), Andy Favreau (Aquarius), Hindistanlı aktristler Mouzam Makkar (The Exorcist, The Vampire Diaries) ve Nina Wadia (Still Open All Hours), J.J. Totah (Glee) ve Mindy Kaling olarak sıralanıyor.

Konusu

Vince (Anders Holm) her bekarın rüyasını yaşıyor. Brooklyn'de beşinci en büyük spor salonunun sahibi, istediği kadınlarla birlikte oluyor ve sevimli kardeşi Matthew (Andy Favreau) ile birlikte yaşıyor. Ancak Vince'ın sıradan yaşantısı eski lise aşkı Priya'nın (Mindy Kaling) seneler sonra 15 yaşındaki ergen oğlu Michael'ı (J.J. Totah) kapısına getirmesi ile son bulur. Vice bu çılgın, iddialı ve komik çocukla nasıl başa çıkacak? Bir şekilde bu durumu çözmek zorunda....

Bu Yazı Toplam 1812 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM