Facebookta Paylaş Tweetle

Damnation Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
02 Haz 2017
Yazar

Damnation Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı şair, eleştirmen ve senarist Tony Tost tarafından oluşturulan 'Damnation' USA Network'un 2017-2018 sezonunda gösterime girecek dönem draması dizilerinden biridir.

Tony Tost'un önceki projeleri arasında A&E ve Netflix'te yayınlanan "Longmire" dizisi yer alır. 12 Mayıs 2017 tarihinde siparişleri verilen dizinin ABD dışında yayın hakları Netflix'e aittir. Tony Tost ile birlikte Guymon Casady, Daniel Rappaport, James Mangold, David Mackenzie ve Gillian Berrie üretimde hizmet veriyor. İskoç film yönetmeni David Mackenzie'nin (Young Adam, Starred Up) pilot bölüm çekimlerini yaptığı dizinin üretimini Entertainment 360, Sigma Films, Universal Cable Productions ve Netflix şirketleri üstleniyor. Çekimler tekli kamera sistemi ile yapılmaktadır.

Başlangıçta başrol oyuncusu olarak "Rectify" dizisi ile bilinen Kanadalı aktör Aden Young ile anlaşmaya varıldı. Ancak bazı anlaşmazlıklar yüzünden başrol İrlandalı aktör Killian Scott'a (Ripper Street) verildi.

Gösteride ayrıca Logan Marshall-Green (Quarry, The O.C., 24), Sarah Jones (The Path, Alcatraz, Sons of Anarchy), Chasten Harmon (Elementary), Christopher Heyerdahl (Hell on Wheels, Van Helsing), Melinda Page Hamilton (Devious Maids), Joe Adler (The Mentalist, Grey's Anatomy), Teach Grant (Altered Carbon), Sasha Barry (Wynonna Earp), Tom Butler (Rogue, Zoo), Nola Augustson (Reign) ve Blair Williams rol alıyor.

Konusu

Drama, 1930'lu yılların Amerikasının gizli geçmişi hakkında önemli bir epik destan olarak tarif ediliyor. Iowa'daki küçük bir kasabada rahip olarak kendisini gizleyen Seth Davenport (Killian Scott) aslında, statükoya karşı tam teşekküllü bir isyan başlatmanın hırslarını barındırıyor. Fakat fabrikatör bir işadamının, olası bir direnişi durdurmak için Creeley Turner (Logan Marshall-Green) adında ölümcül bir grev kırıcı tuttuğunun farkında değildir. Ve bu iki adamın, çevrelerindeki insanlar tarafından bilinmeyen kanlı ve gizli bir geçmişleri vardır.


Güncelleme | 11 Eylül 2017

Damnation Gala Tarihi Belli Oldu

Dizinin ilk bölüm yayın tarihi 7 Kasım 2017 Salı olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 3798 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

1 Yorum


  • Avatar

    Oğuz Aydın diyor ki:

    Ankara / 05-12-2017

    "Dizinin konusuyla sizin yazdığınız konunun uzaktan yakından ilgisi yok"

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM