Facebookta Paylaş Tweetle

Raven's Home Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
02 Haz 2017
Yazar

Raven's Home Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Raven's Home' 21 Temmuz 2017'de Disney Channel'da prömiyerini yapacak olan yaklaşmakta olan bir Amerikan televizyon dizisidir.

Gösteri, iki kez Emmy ödülüne aday gösterilen That's So Raven'in devamı niteliğindedir. Jed Elinoff ve Scott Thomas tarafından oluşturulan dizinin yönetmen koltuğunda Eric Dean Seaton oturuyor. Başrol oyuncusu Raven-Symoné'da üretimde hizmet veriyor.

ABD'li sinema oyuncusu ve R&B/pop şarkıcısı ve söz yazarı Raven-Symoné, Disney Channel'in en başarılı isimlerindendir. Kariyerine 1989 yılında The Cosby Show'la başlamıştır. Asıl patlamasını That's So Raven adlı TV dizisiyle Disney Channel kanalında yapmıştır. Toplam dört sezon sürerek Disney Channel'ın en uzun süren dizisi ünvanını almıştır. Albümleri milyonlar satan Raven, ayrıca Black-ish, Nashville, State of Georgia ve K.C. Undercover dizilerinde de görünmüştür. 2008 yılı başında Hollywood 'un en güçlü 10 kızından biri olarak gösterilmiştir.

Oyuncu kadrosunda ayrıca That's So Raven'in yıldızlarından Anneliese van der Pol, Issac Ryan Brown (Black-ish), Navia Robinson (Being Mary Jane), Jason Maybaum ve Sky Katz bulunuyor.

Konusu

Eşlerinden boşanmış olan, eğlenceli iki arkadaş Raven ve Chelsea (Anneliese van der Pol), birlikte aynı evde yaşayarak çocuklarını yetiştiriyorlar. Raven'ın çocuklarından Booker (Isaac Ryan Brown), geleceği görme gibi psişik yetenekleri olduğuna dair işaretler göstermeye başladığında ev halkını bir telaş sarar.

Bu Yazı Toplam 1491 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM