Facebookta Paylaş Tweetle

Good Girls Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
02 Haz 2017
Yazar

Good Girls Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'Good Girls', Jenna Bans tarafından NBC için oluşturulan, yaklaşmakta olan komedi türünde Amerikan suç draması televizyon dizisidir.

Ödüllü, Amerikalı senarist Jenna Bans'ın önceki çalışmaları arasında Scandal, Grey's Anatomy, Desperate Housewives ve The Family dizileri yer alır. Bans ile birlikte Dean Parisot, Jeannine Renshaw, Eric Garcia, Zayn Malik ve Len Blavatnik yönetici yapımcı olarak dizide hizmet veriyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimi ise First Access Entertainment ve Universal Television tarafından yapılıyor. Pilot bölüm çekimlerini, 1988 yapımı "Dennis Jennings'in Randevuları" kısa filmi ile Oscar ödülü kazanan Dean Parisot yapmıştır.

Daha çok "Retta" olarak bilinen Amerikalı stand-up komedyeni Marietta Sirleaf'ın (Parks and Recreation, Girlfriends' Guide to Divorce) başrolünde olduğu dizinin kadrosunda ayrıca Mae Whitman (Parenthood), Reno Wilson (Mike & Molly), Manny Montana (Graceland, Conviction), Lidya Jewett (WITS Academy), Izzy Stannard ve Matthew Lillard (Bosch) rol alıyor.

Konusu

Kenar mahalleli üç anne, bitmek tükenmek bilmeyen çalışma hayatından bıktıklarında oyuncak silah ile bir süpermarketi soymaya karar verirler. Ancak, ganimetin beklediklerinden fazla olması nedeni ile mükemmel kaçış planları istedikleri gibi gitmez. Ve mağaza müdürü içlerinden birini gördüğünde her şeyi riske atarak kontrolü tekrar ele almaya karar verirler. Fakat işledikleri bu suçtan sıyrılmaları sandıkları kadar kolay olmayacaktır...


Güncelleme | 05 Aralık 2017

Good Girls Tanıtım Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1455 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM