Facebookta Paylaş Tweetle

Las chicas del cable (Cable Girls) Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 Haz 2017
Yazar

Las chicas del cable (Cable Girls) Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

İngilizcesi 'Cable Girls' olarak çevrilen 'Las chicas del cable' Netflix'in dönem draması dizilerinden biridir.

On altı bölüm sipariş verilen dizi sekizer bölümlük iki sezon halinde yayınlanıyor. İlk sekiz bölüm 28 Nisan 2017 tarihinde dünya genelinde Netflix'te gösterildi. 2. sezon ise yine bu yılın sonlarına doğru yayınlanacak.

Ramón Campos, Teresa Fernández-Valdés ve Gema R. Neira üçlüsü tarafından oluşturulan dizinin yönetmen koltuğunda İspanyol film yönetmeni Carlos Sedes oturuyor. Campos ve Valdés ile birlikte Erik Barmack (3%) üretimde hizmet veriyor. Üretimi ise Netflix ile Bambú Producciones üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Maggie Civantos, Nadia de Santiago, Ana Fernández, Blanca Suárez, Yon González, Martiño Rivas, Nico Romero, Sergio Mur, Ana María Polvorosa, Borja Luna, Concha Velasco, Angela Cremonte, Carlos Kaniowski, Luisa Gavasa, Kiti Manver, Iria Del Río, Simon Andreu, Tina Sainz, Angel Héctor Sánchez, Marina Orta, Alba Ribas, Noemi Hopper ve Itzan Escamilla olarak sıralanıyor.

Konusu

Yıl 1928... Modern bir telekomünikasyon şirketi Madrid'de faaliyetlerine başladı. Farklı geçmişlere sahip dört genç kadın bu şirkette çalışmak üzere Madrid'e taşınır. Bir yandan aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken diğer yandan iletişim devrimine birinci elden şahit olurlar.

Bu Yazı Toplam 1787 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM