Facebookta Paylaş Tweetle

White Gold Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
04 Haz 2017
Yazar

White Gold Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

İngiliz yazar, yapımcı ve yönetmen Damon Beesley tarafından oluşturulan 'White Gold' BBC Two kanalında 24 Mayıs'ta gösterime giren komedi dizilerinden biridir.

Chris Niel ve Joe Thomas'ın da senaryoya destek verdiği dizinin altı bölümlük ilk sezonu Beesley tarafından çekilmiştir. Dizinin üretimi Fudge Park Productions şirketi tarafından yapılıyor.

Gossip Girl dizisinde "Chuck Bass" karakterini canlandıran İngiliz aktör Ed Westwick'in başrol oynadığı dizide ayrıca James Buckley, Joe Thomas, Linzey Cocker, Nigel Lindsay ve Lauren O'Rourke'nin paylaştığı dizide ayrıca Bobby Smalldridge, Lorraine Bruce, Saffron Hocking, Lee Ross, Jack Doolan, Lloyd Hutchinson ve Charlie-Lou Borthwick rol alıyor.

Konusu

Essex, 1983... Isıcam satış elemanı Vincent Swan (Ed Westwick) ile tanışın. Akıllı, yakışıklı ve karizmatik bir pazarlamacı olan Vincent için satış söz konusu olduğunda seve seve kurallarını bozabilir. Cachet Windows and Doors'da ki ekibi arasında ahlaksız Fitzpatrick (James Buckley) ve başarısız, sakar bir müzisyen olan Lavender (Joe Thomas) bulunuyor.

Bu Yazı Toplam 1693 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM