Facebookta Paylaş Tweetle

The Warriors Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
07 Haz 2017
Yazar

The Warriors Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

12 Nisan 2017 tarihinde gösterime giren 'The Warriors' ABC'nin komedi-drama türündeki dizilerinden biridir.

Gösteri, Avustralyalı aktör, senarist ve yapımcı Tony Briggs (The Sapphires) ile Robert Connolly (The Slap, Barracuda) ikilisi tarafından oluşturuldu. İkili ile birlikte Sally Riley, Jon Bell (Cleverman) ve Penny Smallacombe üretimde hizmet veriyor. Prodüksiyon şirketi Arenamedia olan dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. İlk sezon çekimleri, her biri iki bölüm olmak üzere Adrian Russell Wills (Wentworth), Catriona McKenzie (Shadowhunters), Steven McGregor ve Beck Cole (Black Comedy) tarafından yapıldı. Yapımcı koltuğunda ise Robert Connolly, John Harvey ve Liz Kearney oturuyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Gordan Churchill, Reece Milne (Home and Away), Nelson Baker, Ben Knight, John Howard, Vince Colosimo ve Lisa McCune olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, ününü ve saygınlığını kaybeden, bir zamanların en büyüklerinden olan Warriors Futbol Kulübü'nde ki üç acemi ve bitkin bir yıldızı merkezine alıyor. Bu yetenekli genç atletler, bir gece aniden yüksek bahisli, profesyonel spor dünyasına atılır. Maki (Gordan Churchill), Zane (Nelson Baker) ve Scottie (Ben Knight) için spor kariyeri, evden ayrılmak ve alışık olmadıkları bir dünya anlamına geliyor. Fakat onlar geçmişi ile olan bağlarını ve bütünlüklerini korumak için savaşmalılar. The Warriors, başarı, başarısızlık ve şöhretin cazibesi gibi konulara değiniyor.

Bu Yazı Toplam 1493 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM