Facebookta Paylaş Tweetle

Brockmire Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
07 Haz 2017
Yazar

Brockmire Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Brockmire' 5 Nisan 2017 tarihinde IFC'de gösterime giren komedi türündeki dizilerden biridir.

İlk sezon sekiz bölümden oluşuyor. Tüm çekimlerini İngiliz yönetmen Tim Kirkby'nin (Grace and Frankie, Veep, Man Seeking Woman) yaptığı dizi Joel Church-Cooper (Undateable) tarafından oluşturuldu. İkili ile birlikte başrol oyuncusu Hank Azaria, Mike Farah ve Joe Farrell üretimde hizmet veriyor. Üretimini ise Funny or Die ve How 2 Pictures şirketleri üstleniyor. Prömiyerinden hemen önce sekiz bölümden oluşacak ikinci sezon onayı almayı başardı.

Ünlü seslendirme sanatçısı ve komedyen Hank Azaria'nın (The Simpsons, Ray Donovan) başrolünde oynadığı dizide ayrıca Amanda Peet (Togetherness, The Good Wife), Tyrel Jackson Williams ve Paul Rae (Blood & Oil) rol alıyor. Tekrarlayan rollerde ise Hemky Madera, Adan Rocha, Steve Coulter, Ryan Lee, Alex Phipps, Daisuke Tsuji, Ethan Daniels, Toby Huss, Katie Finneran, David Walton ve Brian F. Durkin bulunuyor.

Konusu

Dizi, bir beyzbol spikeri olan Jim Brockmire'yi (Hank Azaria) takip ediyor. Karısının kendisini aldattığını öğrenen Jim, canlı yayın esnasında krize girer ve kariyerini bitirir. Söylediği sözlerle utanç verici, toplumsal bir çöküş yaşayan Jim, bu skandaldan on yıl sonra Morristown isimli küçük bir kasabada kariyerini ve aşk yaşamını geri kazanmaya karar verir.

Bu Yazı Toplam 1100 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM