Facebookta Paylaş Tweetle

Snatchers Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
14 Haz 2017
Yazar

Snatchers Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

ABD telekomünikasyon şirketi Verizon'un online yayın sitesi Go90'da yayınlanacak olan 'Snatchers' komedi türündeki korku dizilerinden biridir.

22 Haziran'da gösterime girecek olan dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Her bölüm yaklaşık sekiz dakikadan oluşuyor. Senaryo Stephen Cedars, Benji Kleiman ve Scott Yacyshyn tarafından kaleme alındı. Çekimleri yine Stephen Cedars ve Benji Kleiman tarafından yapıldı. Bu isimlerle birlikte Peter Principato ve Paul Young'da üretimde hizmet veriyor. Üretimini ise Principato-Young Entertainment şirketi üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler Mary Nepi, Gabrielle Elyse, Austin Fryberger, JJ Nolan, Nick Gomez, Rich Fulcher. David H. Stevens ve Noelle Therese Mulligan olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, sosyal statüsünü korumaya çalışan, takıntılı lise öğrencisi Sara'yı (Mary Nepi) merkezine alıyor. Bir yabancı ile ilk seks denemesini yaptıktan sonra, ertesi gün 9 aylık hamile olduğunu öğrenir. Dışarı çıkmak için sabırsızlanan bebek çığlıklar atmaktadır.

Bu Yazı Toplam 6187 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM