Facebookta Paylaş Tweetle

The Crossing Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
16 Haz 2017
Yazar

The Crossing Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

ABC kanalında yayınlanacak olan 'The Crossing' gerilim ve bilimkurgu türündeki dizilerden biridir.

"The Crossing" Criminal Minds, Scream, Scorpion, Matador ve Revenge ortak çalışmaları ile bilinen Jay Beattie ve Dan Dworkin tarafından oluşturuldu. İkili ile birlikte Jason Reed (Of Kings and Prophets) yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimleri Rob Bowman (The X Files, Castle) tarafından yapıldı. Üretimi ise ABC Studios ile birlikte Jason T. Reed Productions ve Stage 49 şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Amerikalı oyuncu ve komedyen Steve Zahn (Mad Dogs, Modern Family), İngiliz manken ve oyuncu Sandrine Holt (MacGyver, The Art of More, House of Cards, Hostages) ve ABD'li aktrist Natalie Martinez'in (APB, Kingdom, Under the Dome, Secrets and Lies) başrollerini paylaştığı kadroda ayrıca Bailey Skodje, Rick Gomez (Justified), Grant Harvey (The Neighbors), Jay Karnes (12 Monkeys), John D'Leo, Kelly Missal, Tommy Bastow, Luc Roderique (The 100), Marcuis Harris (Vice Principals) ve Simone Kessell (Of Kings and Prophets) bulunuyor.

Konusu

Bir savaşın mültecileri Amerikan kasabasına sığınma talebinde bulunurlar. Yalnız bu insanların kaçmakta oldukları savaş günümüzden 250 yıl sonrasında gerçekleşmektedir. Olayların merkezinde ise eski bir şerif, bir federal ajan ve kayıp kızını arayan bir mülteci anne vardır.

Bu Yazı Toplam 6240 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM