Facebookta Paylaş Tweetle

The Flash 2. Sezon Ne Zaman?

Tarih
25 Haz 2015
Yazar

The Flash 2. Sezon Ne Zaman?

CW'nin merakla beklenen süper kahraman dizilerinden bir diğeri ise The Flash. Grant Gustin'in başrolünde yer aldığı dizinin 2. sezon başlama tarihi açıklandı.

DC Comic'in çizgi roman karakterlerinden olan Flash'ın TV uyarlaması Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Geoff Johns tarafından yapılıyor. 23 Bölümden oluşan dizinin, Dermott Downs tarafından yönetilen "Fast Enough" isimli sezon finali 19 Mayıs 2015 tarihinde yayınlandı ve ortalama 3,87 milyon seyirciyi ekran başına topladı. 7 Ekim 2014 tarihinde çıkış yaptığı pilot bölümü ise David Nutter tarafından yönetildi ve ortalama 4,83 milyon izleyici topladı.

Halkın Seçimleri Ödülleri'ne (People's Choice) aday gösterildi ve Favori Yeni TV Drama Dizisi Ödülü'nü kazandı.

Dizide Barry Allen (Grant Gustin) isimli süper sonic hızlarda hareket eden, kendisi gibi farklı yeteneklere sahip suçlularla mücadele eden bir kahramanın hikayeleri anlatılıyor. Annesi korkunç bir cinayete kurban gitmiş, babası ise haksız yere hüküm giymiştir. Barry bu olaylar yaşandığında henüz 11 yaşındadır ve en iyi arkadaşı Iris'in (Candice Patton) babası Dedektif Joe West'in (Jesse L. Martin) himayesine alınmıştır. Büyüdükten ve süper güçlerine kavuştuktan sonra annesinin cinayetinin arkasındaki sır perdesini aramaya başlar. Ve haksız yere hapiste yatan babasını kurtarmaya çalışır.

Arrow ile aynı evrende kurgulanan dizinin zaman zaman kesiştiği ortak noktalara da yer verilmektedir. Yani Arrow'da Flash'ı, Flash'ta Arrow'u görmeniz mümkündür.

The Flash 2. sezon ilk bölümü 6 Ekim 2015 Salı günü izleyicileri ile buluşacak.

Bu Yazı Toplam 2523 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM