Facebookta Paylaş Tweetle

Alex, Inc. Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
16 Haz 2017
Yazar

Alex, Inc. Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Matt Tarses tarafından oluşturulan ve senaryosu yazılan 'Alex, Inc.' ABC kanalının 2017-2018 sezonunda gösterime girecek sitcom türündeki komedi dizilerinden biridir.

Tarses'in önceki çalışmaları arasında The Goldbergs, Scrubs, Worst Week ve Mad Love dizileri bulunuyor. Gösteri, Gimlet Media'nın sahibi olan Amerikalı girişimci Alex Blumberg'in "StartUp" adlı podcast'ine dayanıyor. Pilot bölüm çekimleri, aynı zamanda dizinin başrol oyuncusu olan Zach Braff tarafından yapıldı. Bu isimlerle birlikte John Davis, John Fox, Chris Giliberti ve Matt Lieber yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimini ise Davis Entertainment, Sony Pictures Television ve ABC Studios şirketleri üstleniyor.

2000'li yıllarda NBC televizyonunda gösterilen Scrubs adlı dizide "John Dorian-J.D." karakteriyle ünlenen, Altın Küre ve Emmy Ödülleri'ne aday gösterilen Zach Braff'ın yıldızı olduğu gösteride ayrıca Tiya Sircar (The Good Place), Hillary Anne Mathews, Michael Imperioli (The Sopranos, Mad Dogs, Californication), Elisha Henig, Audyssie James, Catherine Davis, Veronica Reyes-How ve Chris Sacca rol alıyor.

Konusu

Dizi, 30'lu yaşların ortasında olan, bir karısı ve iki çocuğu bulunan, radyo ve gazeteci Alex Schuman'ı (Zach Braff) takip ediyor. Alex işinden ayrılıp kendi şirketini kurmak için cesurca bir girişimde bulunur.

Bu Yazı Toplam 935 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM