Facebookta Paylaş Tweetle

Splitting Up Together Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
16 Haz 2017
Yazar

Splitting Up Together Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'Splitting Up Together' ABC'de 2017-2018 sezonunda gösterime girecek, tekli kamera sistemi ile çekimleri yapılan, komedi türündeki dizilerinden biridir.

Dizi, orijinali Mette Heeno tarafından oluşturulan ve Danimarka'da yayınlanan "Bedre skilt end aldrig" adlı dizinin Amerikan uyarlamasıdır. Yeniden uyarlama Emily Kapnek (Suburgatory, Selfie) tarafından yapılıyor. Kapnek ile birlikte Mette Heeno, Ellen DeGeneres, Jeff Kleeman, Mie Andreasen ve Hella Joof yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimlerini Emmy ödüllü Amerikalı yönetmen Dean Holland'ın (Love, Parks and Recreation, Brooklyn Nine-Nine) yaptığı dizinin üretimini Warner Bros. Television ile birlikte TV 2, A Very Good Production ve Piece of Pie Productions şirketleri üstleniyor. Bölümler ortalama 22 dakika sürmektedir.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; "The Office" dizisinde canlandırdığı "Pam Beesly" karakteri ile ünlenen Jenna Fischer, Oliver Hudson (Nashville, Scream Queens), Bobby Lee (Love), Diane Farr (Chance, Numb3rs, Rescue Me), Lindsay Price (Eastwick, Beverly Hills, 90210), Olivia Keville, Van Crosby, Kelsey Asbille (Teen Wolf), Geoff Pierson (Designated Survivor, Castle, The Brink, Dexter) ve Sander Thomas olarak sıralanmaktadır.

Konusu

Dizi, 20 yıllık evliliklerinin ardından aniden boşanma kararı alan, boşanmalarının ardından ilişkileri yeniden ateşlenen bir çiftin hikayesini anlatmaktadır. Haftalık dönüşümlü olarak hala aynı evde yaşıyor ve çocuklara bakıyorlar. Bu esnada diğeri misafir odasında kalıyor. Lena (Jenna Fischer), kocası Martin'den (Oliver Hudson) boşandıktan sonra yeni bir hayat kurmak için mücadele eder. Martin ise kaderine iyimserlikle yaklaşmasına rağmen evliliğinde neyin yanlış gittiğini sorguluyor.

Bu Yazı Toplam 1463 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM