Facebookta Paylaş Tweetle

The Brave Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
20 Haz 2017
Yazar

The Brave Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'The Brave' NBC kanalının 25 Eylül 2017 tarihinde başlaması planlanan yeni dönem drama dizilerinden biridir.

Gösteri, "Mançuryalı Aday", "Hesaplaşma", "Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı" filmlerinin senaristi Dean Georgaris, Daniel Cohn ve Jeremy Miller tarafından oluşturuldu. Bu üç isim ile birlikte Avi Nir, Peter Traugott ve Rachel Kaplan yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Pilot bölüm çekimleri Brad Anderson (Hand of God, Zoo, Forever, Fringe) tarafından yapılan dizinin bölümleri ortalama 42 dakika sürmektedir. Üretimi ise Lemonade Stand Productions, Keshet Studios ve Universal Television şirketleri tarafından yapılıyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; En iyi "Under the Dome" dizisinin kahramanı Dale "Barbie" Barbara olarak bilinen Mike Vogel (Bates Motel), Anne Heche (Aftermath, Save Me), Demetrius Grosse (Banshee, Westworld, Game of Silence), Noah Mills, Sofia Pernas (Jane the Virgin), Tate Ellington (Quantico, Shameless), Natacha Karam, Hadi Tabbai ve Berlin doğumlu Türk aktör Kerem Can (Berlin Station) olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, düşman hattının ilerisindeki en zor ve tehlikeli görevleri üstlenen ve birçok kişisel fedakarlık yapmak durumunda kalan, ülkenin en cesur askeri kahramanlarının karmaşık dünyasını ekranlara taşıyor.

Bu Yazı Toplam 2805 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM