Facebookta Paylaş Tweetle

Mr. Robot 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Haz 2015
Yazar

Mr. Robot 2. Sezon Onayı Aldı

USA Network'un dün itibari ile ekranlara giriş yapan hacker draması Mr. Robot 2. sezon onayını aldı.

Dizinin pilot bölümü internete sızdırılmış ve erken izleme şansını yakalamıştık. İlk bölümü ile izleyicilerin beğenisini kazanan dizinin pilot bölümü Sam Esmail tarafından yazıldı ve Niels Arden Oplev tarafından yönetildi. Pilot bölüm ortalama 2,6 milyon izleyici topladı.

Kanal yetkilileri dizinin galasından birkaç saat önce en az 10 bölümden oluşacak 2. sezon için dizinin yenilendiğini açıkladı. USA Network Başkanı Chris McCumber; Sam Esmail'in kışkırtıcı senaryosunu okudukları anda ekranlarda eşi olmayan böyle bir dizinin, Rami Malek ve Christian Slate'in yüksek performansları ile öne çıkacağını tahmin ettiklerini belirtti. Ayrıca dizinin fanlarının olumlu tepkiler vermesinin diziye olan güvenlerini teyit ettiğini, ikinci sezon dizinin bizi nerelere götüreceğini görmek için heyecan duyduklarını açıkladı.

Dizide, gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışan, geceleri ise kendi kişisel inançlarıyla çatışan insanlara karşı kanunsuz bir korsan çetesinde hacker olarak görev yapan Elliot'un (Rami Malek) hikayesi konu ediliyor.

Dizinin başrollerinde ayrıca Portia Doubleday (Mr. Sunshine), Carly Chaikin (Suburgatory) ve Martin Wallström rol alıyor.

Sam Esmail'in senarist ve yapımcı olarak yer aldığı dizide ayrıca Steve Golin ve Chad Hamilton yapımcı olarak görev alıyor. Universal Cable Productions ve Anonymous Content şirketleri ise dizinin ortak yapımını üstleniyor.

Bu Yazı Toplam 1623 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM