Facebookta Paylaş Tweetle

Better Call Saul 4. Sezon Onayı Aldı

Tarih
23 Haz 2017
Yazar

Better Call Saul 4. Sezon Onayı Aldı

AMC, kara mizah türündeki drama serisi Better Call Saul'a dördüncü sezon onayını verdi.

AMC, Bob Odenkirk'in başrolünde oynadığı drama serisi Better Call Saul'u dördüncü sezon için sessizce yeniledi. 19 Haziran Pazartesi günü üçüncü sezon finalini yapan dizinin yeni siparişlerinin üretimine Kasım ayında başlanıyor.

Oyuncu kadrosunda ayrıca Jonathan Banks, Michael McKean, Patrick Fabian, Rhea Seehorn, Michael Mando ve Giancarlo Esposito'nun rol aldığı dizinin üretimi High Bridge Productions, Crystal Diner Productions, Gran Via Productions ve Sony Pictures Television şirketleri tarafından yapılıyor. Drama serisi Saul Goodman'ın (Odenkirk) Walter White'ın avukatı olmasından altı yıl öncesini ve 2000'li yıllardaki yaşamını konu ediniyor.

Üçüncü sezon bölüm başına 18-49 yaş arası yetişkinlerde 0.59 reyting derecesi alarak 1.64 milyon izleyici topladı. İkinci sezon ile kıyaslandığında reytinglerde %34 ve izleyicilerde %24 oranlarında bir düşüş görünüyor. 2016-2017 sezonu AMC dizileri ile kıyaslandığında, 18-49 yetişkinlerde beşinci sırada yer alıyor. Tüm izleyicilerde ise altıncı sıraya yerleşiyor. Reytingleri çok yüksek olmasa da AMC'nin sağlam dizileri arasındaki yerini koruyor.

Kanalın diğer dizilerine göz atıldığında; "Feed the Beast" ilk sezonun ardından iptal edildi. "Hell on Wheels" ise geçtiğimiz yıl Temmuz ayında final yaptı. 17 Haziran'da "Turn: Washington’s Spies" 4. ve son sezon gösterimine başladı. Son olarak "Halt and Catch Fire" yakında 4. ve son sezonu için ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

Bu hafta başlarında dizinin yapımcılarından Gennifer Hutchison, Better Call Saul'un nasıl sona ereceği hakkında henüz bir planı olmadığını söyledi. Fakat AMC'nin diziyi yenileyeceğinden umutlu olduğunu dile getirdi. Kanal devam kararı alarak diziyi yeniledi.

Bu Yazı Toplam 1350 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM