Facebookta Paylaş Tweetle

The Guest Book Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
23 Haz 2017
Yazar

The Guest Book Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'The Guest Book' Emmy ödüllü ABD'li yönetmen Greg Garcia'nın hazırladığı, TBS kanalının yaklaşmakta olan, antoloji türündeki komedi dizilerinden biridir.

Garcia'nın önceki çalışmaları arasında "The Millers", "Raising Hope", "My Name Is Earl", "Yes, Dear", "Built to Last" ve "Family Matters" dizileri bulunuyor. Michael Fresco ve Samir Rehem'in de yönetmen koltuğunda oturduğu gösteride Alix Jaffe yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Bölümleri ortalama 21 dakika sürecek olan dizinin üretimini CBS Television Studios ile birlikte Studio T şirketi üstleniyor. 10 bölümden oluşacak ilk sezonun 3 Ağustos'ta prömiyer yapması bekleniyor.

Başrollerini Kellie Martin (ER), Charlie Robinson (Hart of Dixie), Carly Jibson (One Mississippi) ve Lou Wilson'un paylaştığı dizide Aloma Wright, Garret Dillahunt (The Mindy Project, Hand of God, Raising Hope), Laura Bell Bundy (Hart of Dixie, Anger Management) ve Eddie Steeples tekrarlayan rolleri ile yer alıyor. Misafir oyuncular ise Danny Pudi, Jenna Fischer, Tommy Dewey, Lauren Lapkus, Michaela Watkins, Mary Lynn Rajskub, Michael Rapaport, Kate Micucci, Jaime Pressly, Stockard Channing, Andrew J. West, John Ortiz, David Zayas, Shannon Woodward, Margo Martindale ve Stephnie Weir olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, Trace Dağı'nda ki küçük bir kasabada bulunan kiralık bir evin çalışanları ve ziyaretçileri üzerine odaklanıyor. Bu küçük dağ kasabasında yaşayan karakterlerin evi ve oyuncuları aynı kalırken, her bölümde tatil için kasabaya gelen farklı bir konuk oyuncu üzerinde duruluyor.

Bu Yazı Toplam 3779 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM