Facebookta Paylaş Tweetle

Rellik Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
23 Haz 2017
Yazar

Rellik Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Harry ve Jack Williams'ın (The Missing, Liar) yazdığı ve yarattığı 'Rellik' BBC One ve Cinemax kanallarında gösterime girecek, gerilim ve suç draması türündeki dizilerden biridir.

60 dakikadan oluşacak altı bölüm New Pictures, Two Brothers Pictures ve all3media International şirketleri tarafından üretiliyor. Dört bölüm İngiliz yönetmen Sam Miller (The Bill), iki bölüm ise Belçikalı yönetmen Hans Herbots (Riviera) tarafından çekiliyor. Williams kardeşler ile birlikte Christopher Aird, Willow Grylls, Charles Pattinson ve Elaine Pyke üretimde hizmet veriyor.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler; Kuzey İrlandalı aktör Richard Dormer (Fortitude, Game of Thrones), Güney Afrikalı sinema oyuncusu Jodi Balfour (Quarry), Reece Ritchie (White Heat), Peter Coe, Susan Hughes, Çorum doğumlu Türk aktör Tuncay Güneş, Rosalind Eleazar (Harlots), Paterson Joseph (Timeless), Paul Rhys (Da Vinci's Demons), Michael Shaeffer, Lærke Winther ve Annabel Bates olarak sıralanıyor.

Konusu

"Rellik" acımasız bir seri katilin geçmişini anlatıyor. Katilin yakalanması ile başlayacak olan hikaye, öldürme çılgınlığının en başına dönecek. Katilin araştırılması hikayenin omurgasını oluşturuyor. Gizemli ve karizmatik Dedektif Gabriel Markham (Richard Dormer), kendisinde fiziksel ve psikolojik olarak iz bırakan katili yakalamayı saplantı haline getirir. Ortağı Elaine (Jodi Balfour) bu soruşturmada Gabriel'e yardım etmek için oldukça isteklidir.

Bu Yazı Toplam 1277 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM