Facebookta Paylaş Tweetle

Supernatural 11. Sezon Ne Zaman?

Tarih
25 Haz 2015
Yazar

Supernatural 11. Sezon Ne Zaman?

CW kanalının beğenilen ve merakla takip edilen doğaüstü, korku dizisi Supernatural 11. sezon başlama tarihi belli oldu.

Eric Kripke tarafından yaratılan ve 2006 yılından beri ekranlarda olan Winchester kardeşlerin sıradışı maceraları 11. sezonuna giriş yapmak üzere.

Dizi her ne kadar artık klişe konulardan oluşsa da Sam (Jared Padalecki) ve Dean Winchester'ın (Jensen Ackles) hayranları üzerinde farklı bir etkisi var.

Kanalın başkanı Mark Pedowitz'da dizinin sürekli yenilenmesi için açık çek veriyor. Yapımcılar ve oyuncular devam ettiği sürece dizinin sürekli olarak kanal tarafından onay alacağını ima eden açıklamalarda bulunuyor. İşte onlardan birisi: "Supernatural'i 10. sezonun ötelerinde görmek isterim. Bu dizinin büyük bir hayranıyım. Şimdiki gibi popülaritesi devam ederse ve çocuklar yapmak isterse, biz sonuna kadar destekleriz."

Supernatural 7 Ekim 2015 Çarşamba günü 11. Sezon ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Aradaki gün farkını hesaba katarsanız 8 Ekim 2015 Perşembe günü Türkiye'de yayınlanacak.

Aşağıdaki videoda showrunner Jeremy Carver önümüzdeki sonbahar 11. sezonu ile ekranlara dönecek Supernatural öncesi ortalığı kızıştırıyor.

Bu Yazı Toplam 2698 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM