Facebookta Paylaş Tweetle

Fearless Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
12 Tem 2017
Yazar

Fearless Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Fearless' Homeland, Person of Interest ve 24 dizilerinin yazarı Patrick Harbinson tarafından ITV için oluşturulan, ilk sezonu altı bölüm süren bir İngiliz televizyon dizisidir.

Suç ve gerilim türündeki dizinin çekimlerini BAFTA ödüllü yönetmen Pete Travis (The Jury) yapmıştır. Harbinson ile birlikte Damien Timmer ve Tom Mullens'in yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin yapımcı koltuğunda Adrian Sturges (Houdini and Doyle) oturuyor. Mammoth Screen şirketinin ürettiği dizinin çekimleri İngiltere'nin başkenti Londra'da ve Doğu Anglia Krallığı'nda yapılmaktadır. Bölümler ortalama 45 dakika sürüyor. 2016 Eylül ayında start alan dizinin gösterimine 12 Haziran 2017 tarihinde ITV'de başlandı.

Helen McCrory (Peaky Blinders, Penny Dreadful) ve Jonathan Forbes'in (Catastrophe) başrollerini paylaştığı dizide ayrıca Sam Swainsbury, Rebecca Callard, Wunmi Mosaku (Guerrilla), Robin Weigert (Big Little Lies, Damien, Jessica Jones, Sons of Anarchy), John Bishop, Jamie Bamber, Emma Hamilton (Mr Selfridge) ve Michael Gambon (Fortitude) rol alıyor. Helen McCrory dizide gösterdiği yüksek performansından dolayı eleştirmenler tarafından övgüler aldı.

Konusu

"Fearless" 14 yıl önce kız öğrenci Linda Simms'in öldürülmesinden mahkum edilen Kevin Russell isimli zanlının masum olduğunu kanıtlamaya çalışan İnsan Hakları Avukatı Emma Banville'i (Helen McCrory) takip ediyor. Kevin’in (Sam Swainsbury) eski eşi Annie (Rebecca Callard), onun suçsuz olduğunu ve asla bir katil olamayacağını savunmaktadır. Annie’nin Emma’ya ulaşmasından sonra dava tekrar gündeme gelir. Emma gerçekleri keşfetmek için derin bir soruşturmanın içine girer. Süreç ilerledikçe bazı gerçekler açığa çıkar ancak işin arkasında bazı güçlü insanlar vardır.

Bu Yazı Toplam 1228 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM