Facebookta Paylaş Tweetle

The Lizzie Borden Chronicles İptal Edildi

Tarih
25 Haz 2015
Yazar

The Lizzie Borden Chronicles İptal Edildi

Lifetime kanalının yarı belgesel, gizem dizisi The Lizzie Borden Chronicles iptal edildi. 1 sezon 8 bölüm yayınlanan dizinin 2. sezonu olmayacak.

Anne ve babasını baltayla doğruyarak öldüren Lizzie Borden davası 1892 yılında Amerikan kamuoyunu uzun süre meşgul etmiş davalardan birisidir. Cinayetleri neden ve nasıl işlediği uzun yıllar tartışılan davanın sonucunda Lizzie Borden Chronicles beraat etmiştir. Dizide bu olayların neticesinde gelişen konular işlenmektedir.

Dizinin başrollerinde Altın Küre ve Emmy Adaylığı bulunan Christina Ricci (Pan Am), Clea DuVall (Carnivàle) ve Cole Hauser (Chase) yer almaktadır. Diğer karakterleri canlandıran oyuncular Olivia Llewellyn (Penny Dreadful), John Ralston, Dylan Taylor, Bradley Stryker, Jeff Wincott (Crime), Jessy Schram (Mad Men), Rhys Coiro (Dexter), Adrian G. Griffiths, Chris Bauer ve Matthew Le Nevez olarak sıralanmaktadır.

Stephen Kay'ın yönetmenliğini yaptığı Gregory Small ve Richard Blaney tarafından yazılan "Acts of Borden" isimli ilk bölüm 5 Nisan 2015 tarihinde yayınlanmış ve ortalama 1,14 milyon kişi tarafından izlenmiştir. 8. ve son bölümü ise 24 Mayıs 2015 tarihinde yayınlandı ve ortalama 710 bin izleyici topladı. Tüm sezon bölümleri ise 18-49 demografik yaş aralığı ortalama 820 bin izleyici ve 0,27 reyting derecesine ulaşmıştır.

Bu Yazı Toplam 1646 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM