Facebookta Paylaş Tweetle

The Walking Dead 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Tarih
19 Tem 2017
Yazar

The Walking Dead 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

AMC bugün hit serisi The Walking Dead'in 8. sezon başlama tarihini açıkladı.

AMC, Rick ile Negan arasındaki savaşın 22 Ekim 2017 Pazar günü kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. Yeni bölüm aynı zamanda dizinin 100. bölümü olacak. Sezon ise yine 16 bölümden oluşuyor.

Scott M. Gimple yeni sezonun dizi sorumlusu olarak devam ediyor. Dizinin yönetici yapımcılarından David Alpert, Rick Grames'in hikayesi ile ilgili 11. ve 12. sezona kadar yeterli kaynakları olduğunu ve iyi fikirleri olduğunu söylüyor.

8. sezonun ana karakter oyuncuları Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Rhee), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan Jones), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa) ve Jeffrey Dean Morgan (Negan) olarak sıralanıyor.

8. Sezon Hakkında Bazı Bilgiler

İtalyan asıllı Altın Küre ödülüne aday gösterilmiş Amerikalı aktris Maria Bello'nun da (Goliath, ER, Mr. & Mrs. Smith) 8. sezon oyuncuları arasında olacağı açıklandı

Tekrarlayan rolleri ile görünen Katelyn Nacon (Enid), Steven Ogg (Simon) ve Pollyanna McIntosh (Jadis) düzenli kadroya alındı.

AMC, dizinin dört şanslı hayranına 100. bölümde zombi olarak görünme şansı verdi.

Scott Gimple, bu sezonun ilk dört bölümünün "insanların TV'sini çökertecek" kadar etkileyici ve şiddetli olduğunu belirtti.


Güncelleme | 13 Ekim 2017

The Walking Dead 8. Sezon'a Ait İki Yeni Fragman Yayınlandı


Güncelleme | 6 Ekim 2017

The Walking Dead 8. Sezon Fragmanı 'We’ve Already Won'


Güncelleme | 21 Temmuz 2017

The Walking Dead 8. Sezon Comic-Con Fragmanı

Bu Yazı Toplam 2093 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM