Facebookta Paylaş Tweetle

Aquarius 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
25 Haz 2015
Yazar

Aquarius 2. Sezon Onayı Aldı

28 Mayıs 2015 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara giriş yapan NBC kanalının drama dizisi Aquarius 2. sezon onayını aldı.

İlk sezonu 13 bölümden oluşacak dizinin henüz 5 bölümü yayınlandı. Jonas Pate tarafından yönetilen, John McNamara tarafından yazılan "Everybody's Been Burned" isimli pilot bölümü ortalama 5,67 milyon izleyici topladı.

En az bir sezon daha diziyi ekranlarda görmek isteyen kanal yetkilileri diziyi uzatma kararı aldı ve Jennifer Salke tarafından bir açıklama yapılarak 2. sezon için diziye onay verdikleri açıklandı.

Dizinin başrollerinde The X-Files ve Californication dizilerinden tanınan David Duchovny ve Game of Thrones dizisinde Renly Baratheon'u canlandıran Gethin Anthony rol alıyor. Grey Damon (Star-Crossed), Emma Dumont (Bunheads), Claire Holt (H2O: Just Add Water), Michaela McManus (Law & Order: Special Victims Unit) ve Brían F. O'Byrne (FlashForward) dizide yer alan oyuncular arasındadır.

Yaratıcılığını John McNamara'nın yaptığı dizide Vahan Moosekian, Becky Clements, Jonas Pate, Alexandra Cunningham, Sera Gamble, David Duchovny ve Melanie Greene yönetici yapımcı olarak görev almaktadır. Dizinin ortak üretimi ise Tomorrow Studios, McNamara Moving Company ve King Baby Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

Bu Yazı Toplam 1523 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM