Facebookta Paylaş Tweetle

Siren Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
22 Tem 2017
Yazar

Siren Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

2018 yılında Freeform kanalında gösterime girecek olan 'Siren' doğaüstü temalı, gerilim ve drama türündeki dizilerden biridir.

Eski ismi ile "The Deep" olarak bilinen denizaltı drama dizisi "Siren" olarak Freeform ekranlarına taşınıyor. Eric Wald ve Dean White (The 100, The Shield, Chicago Hope) tarafından senaryosu yazılan dizide Scott Stewart (Defiance, Dominion) ve Jay Karas (Workaholics, Dice) yönetmen koltuğunda oturuyor. Wald ve White ile birlikte Nate Hopper, Brad Luff ve R.D. Robb üretimde hizmet veriyor.

İlk sezon için 10 bölüm sipariş verilen "Siren" bir zamanlar denizkızlarının bulunduğu bir efsaneye sahip olan Bristol Koyu'nda geçer. Gizemli bir kızın gelişi bu hikayenin gerçek olduğunu ispatlar. İnsanlar ve bu vahşi deniz yaratıkları arasında okyanuslar üzerindeki haklarını ve hakimiyetlerini geri kazanmak için bir ölüm kalım savaşı başlar.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler İngiliz aktör Alex Roe (The Cut), Eline Powell (Game of Thrones), Fola Evans-Akingbola (Game of Thrones), Ian Verdun ve Rena Owen bulunuyor. Kadroda ayrıca Jason Asuncion, Jacqueline Burrows, Erin Cameron, Kira Clavell, Malcolm Craig, David Cubitt, Natalie Farrow, Patrick Gallagher, Anthony Harrison, Megan Hui, Andrew Jenkins ve Brian Anthony Wilson rol alıyor.

Konusu

Kıyı kasabası Bristol Cove'de gerçek bir denizkızı karaya çıktığında herkesin hayatını değiştirecek bir savaşa neden olur.


Güncelleme | 7 Ekim 2017

'Siren' Dizisinin Prömiyer Tarihi Açıklandı

"Siren" dizisinin başlama tarihi 29 Mart 2018 Perşembe olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 3990 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

2 Yorum


 • Avatar

  Selçuk diyor ki:

  Ankara / 23-07-2017 01:36:18

  "Sırada bekliyor Furkan. Şu an yazılmamış ve sırada bekleyen yeni çıkacak 300 kadar dizi var. Konusu ve oyuncuları hakkında henüz kayda değer bir bilgi yok."

 • Avatar

  Furkan diyor ki:

  Antalya / 23-07-2017 01:32:06

  "Universe of Gods dizisinin tanıtımını isteriz :)"

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM