Facebookta Paylaş Tweetle

Wynonna Earp 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
23 Tem 2017
Yazar

Wynonna Earp 3. Sezon Onayı Aldı

Syfy, doğaüstü temalı drama serisi Wynonna Earp ile yola devam dedi. 3. sezon için yenilenen dizinin prömiyeri 2018 yılında olacak.

Syfy ve IDW Entertainment, 2018'de prömiyeri beklenen Wynonna Earp serisinin 3. sezon onayını dün ilan etti. Duyuru, gösterinin oyuncuları Melanie Scrofano, Shamier Anderson, Tim Rozon, Dominique Provost-Chalkley, Katherine Barrell, Varun Saranga, Tamara Duarte ile birlikte dizinin yaratıcısı ve showrunner'ı Emily Andras ve çizgi roman yaratıcısı Beau Smith'in katıldığı San Diego'da ki Comic-Con panelinde yapıldı.

3. sezon onayı haberi IDW Entertainment Başkanı David Ozer tarafından yapıldı. Ozer "Hayranları en başından beri Wynonna Earp'ü tutkuyla destekliyor. Senaryo, oyunculuk, yönetmenlik ve üretim değerleriyle bu tutkunun birleşmesi sayesinde, Syfy Wynonna Earp'ın benzersiz bir televizyon dizisi olmadığının farkına vardı. Syfy ile ortaklığımıza devam etmekden dolayı heyecan duyuyoruz ve tüm oyuncular ve mürettabatla eğlenceli yeni bir sezonu sabırsızlıkla bekliyoruz." dedi.

Bu Yazı Toplam 1742 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM