Facebookta Paylaş Tweetle

Happy! Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
23 Tem 2017
Yazar

Happy! Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

New York Times'ın en çok satan yazarı Grant Morrison ve Darick Robertson'un aynı adı taşıyan çizgi romanlarına dayanan 'Happy!' Syfy kanalının yaklaşmakta olan, fantastik türündeki dizilerinden biridir.

Morrison, DC Comics, Marvel Comics ve Action Comics için yaptığı çalışmalarıyla tanınır. Animal Man, Batman, JLA, Action Comics, All-Star Superman, ve Vertigo serisindeki The Invisibles çalışmaları ile bilinir. Yönetmenliğini Brian Taylor'ın yaptığı gösteride Neal H. Moritz, Pavun Shetty ve Toby Jaffe yönetici yapımcı olarak hizmet veriyor. Üretimini Original Film, Sony Pictures Television ve Universal Television şirketleri üstleniyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin 2017 sonbaharında gösterime girmesi bekleniyor.

Oyuncu kadrosundaki isimler; Law & Order: Special Victims, Oz ve Underground adlı dizilerdeki rolleriyle tanınan Amerikalı oyuncu Christopher Meloni, Lili Mirojnick (Public Morals), Joseph Reitman, Patrick Fischler (Once Upon a Time, Twin Peaks), Ritchie Coster (Shades of Blue, True Detective), Zabryna Guevara (Gotham, The Get Down), Joe Perrino (The Sopranos), Gus Halper (Public Morals), Christopher Fitzgerald, Emmy Elliott, Bryce Lorenzo ve "Happy" isimli hayali bir mavi kanatlı atı seslendiren, Stand-up komedyeni Patton Oswalt (Veep, Agents of S.H.I.E.L.D.) olarak açıklandı. Seslendirme pilot bölümde Bobby Moynihan tarafından yapıldı ancak daha sonra yerini Oswalt aldı.

Konusu

"Happy!" eskiden yozlaşmış bir polis olan ve şu anda mafya için kiralık katil olarak çalışan Nick Sax'un (Chris Meloni) hikayesini anlatıyor. Oldukça tehlikeli bir durumdayken "Happy" adında hayali bir mavi at kendisine yardımcı olur. Onun bu bozuk düzeni, hayali pozitif bir at tarafından sonsuza kadar değiştirilir.


Güncelleme | 6 Ekim 2017

Happy! Dizisinin Başlama Tarihi Değiştirildi & Tam Fragmanı Yayınlandı

Syfy daha önce 29 Kasım'da prömiyerini yapacağını duyurduğu "Happy!" dizisinin başlama tarihini değiştirdi. Dizinin ilk bölümünün 6 Aralık 2017 Çarşamba günü yayınlanmasına karar verildi. Ayrıca yeni bir fragmanı yayınlandı.


Güncelleme | 25 Ağustos 2017

Happy! Dizisinin Prömiyer Tarihi Açıklandı

Dizinin galası 29 Kasım 2017 çarşamba günü yapılacak.

Bu Yazı Toplam 1546 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM