Facebookta Paylaş Tweetle

Lopez Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
24 Tem 2017
Yazar

Lopez Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'Lopez' John Altschuler, Dave Krinsky ve Jeff Stilson tarafından oluşturulan, Amerikalı komedyen George Lopez'in başrolünde oynadığı, yarı otobiyografik, sitcom türünde bir komedi dizisidir.

TV Land kanalında yayınlanan dizinin 12 bölümlük ilk sezon gösterimine 30 Mart 2016'da başlandı. 3 Haziran 2016'da TV Land Lopez'i 12 bölümlük ikinci sezon için yeniledi. İkinci sezon gösterimi 29 Mart - 21 Haziran 2017 tarihleri arasında yapıldı.

İlk sezonun tüm bölümleri Emmy Ödülleri'ne aday gösterilen ABD'li yönetmen Troy Miller (Deadbeat, Arrested Development) tarafından çekildi. İkinci sezon ise Peter Lauer (4 bölüm), Todd Biermann (2 bölüm), Jay Karas (2 bölüm), Linda Mendoza (2 bölüm) ve Steven K. Tsuchida (2 bölüm) kamera arkasına geçti. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin üretimini Travieso Productions, Altschuler Krinsky Works, 3 Arts Entertainment ve Dakota Pictures şirketleri üstlendi.

George Lopez ile birlikte Anthony "CiTRiC" Campos, Maronzio Vance, James Michael Connor, Hayley Huntley ve Ashley Zamora oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler olarak sıralanıyor.

Konusu

Dizi, George Lopez'in yarı kurgusal yaşamını ve günlük hayatını ekranlara taşıyor. Sadık kalmaya çalıştığı Latin kökenleri ile mesleki yaşamı arasında dengeleri kurmaya çalışır. Ayrıca, sosyal medyanın hakim olduğu bir dünyada, fenomen bir ünlü olmanın tadını çıkarmaya çalışıyor.

Bu Yazı Toplam 640 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM