Facebookta Paylaş Tweetle

Pure Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
24 Tem 2017
Yazar

Pure Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

İlk sezonu 9 Ocak - 13 Şubat 2017 tarihlerinde yayınlanan ve altı bölüm süren 'Pure' CBC kanalında yayınlanan Kanada yapımı bir suç draması dizisidir.

Michael Amo (The Listener) tarafından yaratılan gösteri Ken Girotti (Vikings, Orphan Black, The Strain, Daredevil) tarafından yönetildi. Aynı zamanda dizinin sorumlusu olarak hizmet veren Michael Amo, 2000'li yıllarda senaryoyu tüm televizyon şebekelerine gösterdiğini ancak hiçbirinin kabul etmediğini söyledi. Two East Production ve Cineflix tarafından üretilen ilk sezon altı bölüm sürdü. Amo ve Girotti ile birlikte Brett Burlock, Peter Emerson ve David MacLeod üretimde hizmet verdi. İlk bölüm 858 bin Kanadalı izleyici tarafından izlendi. 12 Nisan 2017'de Amerika'da Hulu'da yayınlandı. Kanal, ikinci sezona yeşil ışık yakmadı ve iptaline karar verildi.

Oyuncu kadrosunda öne çıkan isimler Ryan Robbins (Arrow, Continuum, Falling Skies), A. J. Buckley (Murder in the First, Supernatural), Peter Outerbridge (Nikita, The Expanse, The Art of More, Zoo, Orphan Black), Rosie Perez (Search Party) ve Alex Paxton-Beesley (The Strain, Copper) olarak sıralanıyor.

Konusu

"Pure" Meksika'dan Kanada'ya ve Amerika Birleşik Devletleri'ne kokain ve esrar kaçakçılığı yapan Mennonite Organize Suç Örgütü'nün faaliyetlerinden esinlenmiştir.

Dizi, halkını uyuşturucu kaçakçılarının pençesinden kurtarmaya kararlı olan, yeni seçilmiş Mennonite Papazı Noah Funk'ın (Ryan Robbins) hikayesini anlatıyor. Noah'nın sorunu çözmek için giriştiği eylemler, ültimatom sahibi, mafya lideri Eli Voss'u (Peter Outerbridge) kızdırır. Noah, ailesini korumak için yasadışı operasyonlara katılmak zorunda kalır. Mafya içinde çalışırken, yeterli kanıt toplamaya ve gizlice örgütten ayrılmaya karar verir. Her durumda inanç ve ilkelerini savunur. Ruhunu kurtarmak ve görevini tamamlamak için uğraşan Noah, olası bir kaynaktan yardım alır. Liseden düşmanı yerel polis Bronco Novak'ı (A. J. Buckley) davasında kurtuluş bileti olarak görmektedir.

Bu Yazı Toplam 3469 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM