Facebookta Paylaş Tweetle

Queen Sugar 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
27 Tem 2017
Yazar

Queen Sugar 3. Sezon Onayı Aldı

Bordelon ailesi için haberler iyi! Oprah Winfrey Network, Amerikalı yönetmen ve senaryo yazarı Ava DuVernay tarafından yaratılan drama serisi Queen Sugar'ı üçüncü sezon için yeniledi.

Yenileme çalışmalarına ek olarak OWN, dizinin yaratıcısı Ava DuVernay ile de yeni bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Dizinin oyuncularından Michael Michele, Roger Guenveur Smith ve Beverly Todd'un da 3. sezonda diziye geri döneceği açıklandı.

20 Haziran'da 2. sezon prömiyerini yapan dizinin gösterimi devam etmektedir. Yeni sezon onayı 26 Temmuz'da yayınlanan 7. bölümün ardından geldi. 2. sezon toplam 16 bölüm sonunda sezon finalini yapıyor. Queen Sugar'ın ikinci sezon yayınlanan bölümleri, 18-29 yaş arası demografik grupta bölüm başına 1,72 milyon izleyici ile 0,51 puan ortalaması elde etti. İlk sezona kıyasla %3 oranında bir düşüş görünüyor.

Dizinin yıldızları Ruthina Wesley, Dawn-Lyen Gardner, Kofi Siriboe, Tina Lifford, Ethan Hutchison, Nicholas L. Ashe, Omar J. Dorsey, Dondré Whitfield, Timon Kyle Durrett, Greg Vaughan ve Marycarmen Lopez olarak sıralanıyor. Hikaye, birbirlerine yabancılaşmış Bordelon kardeşlerin hayatlarını ve ilişkilerini anlatıyor. Aile trajedisini takiben, şeker kamışı çiftliğini kurtarmak için bir araya gelirler.

Bu Yazı Toplam 1216 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM