Facebookta Paylaş Tweetle

The Last O.G. Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
28 Tem 2017
Yazar

The Last O.G. Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Jordan Peele (Key and Peele) ve John Carcieri (Vice Principals, Deadbeat) tarafından oluşturulan 'The Last O.G.' TBS kanalının yaklaşan komedi dizilerinden biridir.

İkili ile birlikte Tracy Morgan, Eric Tannebaum, Kim Tannenbaum ve Joel Zadak'ın yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimini Monkeypaw Productions ve Studio T şirketleri yapıyor. Çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılan dizinin bölümleri ortalama 30 dakika sürüyor. İlk sezon 10 bölüm sürecek dizi daha başlamadan ikinci sezon onayını da almış bulunuyor. 2018 baharında prömiyerini yapması bekleniyor.

Gösterinin yıldızları arasında; Birçok kez Emmy'e aday gösterilen ABD'li komedyen ve seslendirme sanatçısı Tracy Morgan (Saturday Night Live, 30 Rock), Cedric the Entertainer (The Soul Man), Tiffany Haddish (The Carmichael Show), Joel Marsh Garland (Orange Is the New Black), Gino Vento (Bloodline), Derek Gaines, Taylor Mosby (Criminal Minds), Dante Hoagland, Allen Maldonado (Black-ish, You're the Worst) ve Ryan Gaul (Superstore) bulunuyor.

Konusu

"The Last O.G." 15 yıllık bir cezaevi hayatından sonra iyi hallerinden dolayı şartlı tahliye edilen, fakat dünyanın çok değiştiğini farkettikten sonra şok olan Tray'i (Tracy Morgan) merkezine alır. Brooklyn mahallesine geri döndüğünde eski kız arkadaşı Shay'in (Tiffany Haddish) kendisinin hiç haberi olmadığı ikiz çocukları Amira (Taylor Mosby) ve Shahzad'e (Dante Hoagland) bakan Josh (Ryan Gaul) adında kibar ve başarılı bir beyaz adamla evlendiğini öğrenir. Çocuklarıyla bağlantı kurmayı çok istemesine rağmen ne onlara ne de kendisine bakabilecek mali desteği yoktur.

Bu Yazı Toplam 1409 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM