Facebookta Paylaş Tweetle

Transparent 3. Sezon Onayı Aldı

Tarih
26 Haz 2015
Yazar

Transparent 3. Sezon Onayı Aldı

Amazon kanalı Jill Soloway tarafından yaratılan komedi, drama dizisi Transparent için 3. sezon onayı verdi.

Altın Küre'de müzikal veya komedi dalında En İyi Televizyon Dizisi ve En İyi Televizyon Dizisi Erkek Oyuncu olmak üzere iki ödül kazanan Transparent 3. sezon onayını alarak kanal ile yeni bir anlaşma imzaladı.

Jill Soloway ile kanal arasında imzalanan genel anlaşmaya göre Soloway dizinin sorumlu yapımcısı olarak görevine devam edecek. Bir yandan da kanal için yeni TV projeleri geliştirecek. Daha önce dizide yönetici yapımcı olarak görev alan Andrea Sperling ise dizinin yapımcılığına terfi ettirildi.

Dizide Altın Küre Ödülü kazanan başrol oyuncusu Jeffrey Tambor ile birlikte Gaby Hoffmann (Girls), Jay Duplass (Cyrus), Amy Landecker (The Paul Reiser Show) ve Judith Light (One Life to Live) rol almaktadır.

Amazon Studios Başkan Yardımcısı Roy Price konu ile ilgili "Jill gerçekten yaratıcı bir güçtür. Biz Transparent'in 3. sezonunda ve yeni projelerde onunla çalışacağımız için heyecanlıyız." şeklinde açıklamada bulundu. Ayrıca "İkinci sezon şu anda üretime başlıyor. İzleyicilerimize Maura ve Pfefferman ailesi ile yolculuğa devam ettiğimizi duyurmaktan çok mutluyum." şeklinde sözlerine devam etti.

2. Sezonu önümüzdeki sonbahar ekranlarda olacak dizinin 3. sezonu ise 2016 yılında gösterime girecek.

Bu Yazı Toplam 1537 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM