Facebookta Paylaş Tweetle

Gotham 4. Sezon Başlama Tarihi Değiştirildi!

Tarih
29 Tem 2017
Yazar

Gotham 4. Sezon Başlama Tarihi Değiştirildi!

Fox, daha önce 28 Eylül 2017 Perşembe olarak duyurduğu suç ve aksiyon serisi Gotham'ın 4. sezon prömiyer tarihini değiştirdi.

Gotham'ın 4. sezon prömiyer tarihi 21 Eylül 2017 Perşembe akşamına alındı. Ardından Fox'un yeni uzay serisi "The Orville" gösterime sunulacak.

"The Orville" 10 Eylül Pazar günü prömiyerini yapıyor. 17 Eylül'de ikinci bölümü yayınlanacak. Üçüncü bölüm ve diğer bölümler ise 21 Eylül'den itibaren Gotham'ın hemen arkasından haftalık periyodlar halinde aynı gün yayınlanacak.

4. sezonun ilk bölümü "Pax Penguina" başlığını taşıyor. Senaryosunu John Stephens'in yazdığı bölümün çekimlerini İngiliz yönetmen Danny Cannon (The Tomorrow People, Nikita) yaptı.

Bu sezon "Jonathan Crane / The Scarecrow" karakterine daha fazla değinilecek. Jerome Valeska'nın hikayesi ve ve Joker'in mitolojisinin keşfedilmesine devam edilecek. Ayrıca, DC Comics'in ikonik kötü kahramanlarından biri olan "Harley Quinn" karakteri daha fazla ön plana çıkacak. Aynı şekilde "Clayface" kökenlerine de daha fazla değinilecek.

Bruce Wayne yavaş yavaş antrenmanlarına başlayacak. Suç imparatorluğunu büyüten Penguen "The Iceberg Lounge" gece kulubünü resmen açacak. Bu kulüp aynı zamanda Batman'in bilgi edinme kaynağı olarak bilinir. Son olarak DC'nin en tuhaf ve deli karakterlerinden biri olarak bilinen "Professor Pyg" ilk kez tanıtılacak.


Güncelleme | 29 Temmuz 2017

Gotham 4. Sezon Kısa Fragmanı

Bu Yazı Toplam 1281 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM