Facebookta Paylaş Tweetle

Detroiters Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
29 Tem 2017
Yazar

Detroiters Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

'Detroiters', Sam Richardson, Tim Robinson, Zach Kanin ve Joe Kelly tarafından oluşturulan ve Comedy Central'da yayınlanan bir Amerikan komedi dizisidir.

Sam Richardson (Veep, The Office) ve Tim Robinson (Making History) dizinin başrollerinde yer alır. Tekrarlayan rollerde ise Pat Vern Harris, Lailani Ledesma, Mort Crim, Shawntay Dalon, Andre Belue, Jason Sudeikis ve Christopher Powel bulunuyor.

10 bölümden oluşan ilk sezon 7 Şubat - 11 Nisan 2017 tarihleri arasında yayınlandı. Bölümleri ortalama 22 dakika süren dizinin çekimleri Detroit'te yapıldı. Üç bölüm Nicholas Jasenovec, ikişer bölüm Bill Benz, Becky Martin ve Osmany Rodriguez, bir bölüm ise John Solomon yönetti. Lorne Michaels ve Jason Sudeikis'in de yönetici yapımcı olarak hizmet verdiği dizinin üretimi Broadway Video ve Central Productions şirketleri tarafından yapıldı. Geçtiğimiz Mart ayında ikinci sezon için yenilenen dizinin gösterimi 2018 yılında yapılacak.

Konusu

Dizi, Detroit'te düşük bütçeli reklamlar yapan Sam (Richardson) ve Tim (Robinson) adında iki kafadar arkadaşı merkezine alıyor. Bu iki yakın arkadaş, tıpkı yaşadıkları şehir gibi büyük işler başarmak istiyorlar.

Bu Yazı Toplam 722 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM