Facebookta Paylaş Tweetle

The Tick Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

Tarih
29 Tem 2017
Yazar

The Tick Konusu - Tanıtım (Dizi 2016)

'The Tick', aynı adlı çizgi romandan uyarlanan ve The Tick karakterine dayanan bir Amerikan televizyon dizisidir.

Pilot bölümü 18 Ağustos 2016'da Amazon Video'da gösterilen dizinin geri kalan dokuz bölümünün tamamı 25 Ağustos 2017'de yayınlanacak. Amerikalı karikatürist ve senarist Ben Edlund tarafından oluşturuldu. Edlund ayrıca Supernatural, Gotham, Powers ve Revolution gibi dizilerde de senaristlik veyapımcılık yapmıştır. Bölümleri ortalama 29 dakika süren dizinin çekimleri tekli kamera sistemi ile yapılıyor. Edlund ile birlikte David Fury, Jose Molina, Barry Josephson, Wally Pfister ve Barry Sonnenfeld'in görev aldığı dizinin üretimini Amazon Studios ve Sony Pictures Television şirketleri üstleniyor.

İngiliz oyuncu Peter Serafinowicz'in (Parks and Recreation) "The Tick" karakterini canlandırdığı gösteride ayrıca Griffin Newman (Vinyl), Valorie Curry (The Following, House of Lies), Brendan Hines (Lie to Me, Scorpion, Suits, Secrets and Lies), Jackie Earle Haley (Preacher), Ryan Woodle ve Yara Martinez (Jane the Virgin) rol alıyor.

Konusu

Süper kahramanların onlarca yıldır gerçek olduğu bir dünyada, süper güçleri olmayan bir muhasebeci, şehrinin süper bir kötü adam tarafından sahiplenildiğinin farkına varır. Bu komployu ortaya çıkarmaya çalışırken, kendisini tuhaf, mavi bir süperkahraman olarak sahalarda bulur.

Bu Yazı Toplam 2447 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM