Facebookta Paylaş Tweetle

Castle Rock Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
02 Ağu 2017
Yazar

Castle Rock Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Hulu'da gösterime girecek olan 'Castle Rock' psikolojik korku türündeki Amerikan dizilerinden biridir.

"Castle Rock", Stephen King'in kurgusal Maine topografyasının bir parçasıdır ve "Cujo", "Needful Things", "The Dead Zone", "IT" gibi yazdığı birçok hikaye bu bölgede geçer. Dizinin uyarlaması ve senaryo geliştirmesi Sam Shaw (Manhattan, Masters of Sex) ve Dustin Thomason (Manhattan, Lie to Me) ikilisi tarafından yapılıyor. İkili ile birlikte JJ Abrams, Ben Stephenson ve Liz Glotzer üretimde hizmet veriyor. Bad Robot Productions ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından üretilen dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürecek.

Oyuncu kadrosunda şu ana kadar kesinleşen isimler Yeni Zelandalı aktris Melanie Lynskey (Two and a Half Men, Togetherness, Girlboss), Andre Holland (American Horror Story, The Knick), Jane Levy (Shameless), Sissy Spacek (Bloodline), Bill Skarsgård (Hemlock Grove), Steve Rasetta ve Frank Ridley (Brotherhood) olarak açıklandı.

Konusu

King'in en sevilen eserlerindeki mitolojik ve sevilen karakterler birleştirilerek, Maine'de ki birkaç kilometrekarelik ormanlık alanda karanlık ve epik bir hikaye oluşturuldu.

Bu Yazı Toplam 2380 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM