Facebookta Paylaş Tweetle

Insatiable Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
03 Ağu 2017
Yazar

Insatiable Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'Insatiable' Dexter'in yazarlarından Amerikalı senarist Lauren Gussis tarafından Netflix için oluşturulan, yaklaşmakta olan kara mizah türündeki komedi dizilerinden biridir.

Pilot bölüm sonrası The CW tarafından kabul görmeyen diziye Netflix 13 bölümlük ilk sezon siparişlerini verdi. Gussis ile birlikte Ryan Seacrest, Nina Wass, Andrew Shay, Todd Hoffman ve Dennis Kim üretimde hizmet veriyor. CBS Television Studios, Ryan Seacrest Productions ve Storied Media Group ise dizinin üretimini üstleniyor.

ABD'li oyuncu ve şarkıcı Debby Ryan'ın (Jessie) başrolünde oynayacağı gösteride ayrıca Dallas Roberts (American Crime, The Good Wife, The Walking Dead), Christopher Gorham (2 Broke Girls), Erinn Westbrook (Awkward.), Michael Provost, Sarah Colonna, Kimmy Shields (Big Little Lies), Alyssa Milano (Mistresses) ve Irene Choi rol alıyor.

Konusu

Mesleğinde gözden düşen Avukat Bob (Dallas Roberts) müvekkili Patty'nin (Debby Ryan) intikam arayışı ile birlikte güzellik yarışması dünyasına adım atar ve koçluğa soyunur.

Bu Yazı Toplam 1774 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM