Facebookta Paylaş Tweetle

Escape at Dannemora Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
03 Ağu 2017
Yazar

Escape at Dannemora Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

'Escape at Dannemora' Showtime için üretilen ve 2018 yılında gösterilmesi planlanan drama türündeki dizilerden biridir.

Senaryosunu Brett Johnson (Ray Donovan, Mad Men, Good Behavior) ve Michael Tolkin'in (The Player, Ray Donovan) kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Emmy ödüllü Amerikalı komedyen Ben Stiller oturuyor. Üçlü ile birlikte Bryan Zuriff, Michael De Luca ve Nicholas Weinstock üretimde görev alıyor. Üretimi ise Red Hour Films şirketi tarafından yapılıyor.

Gösterinin şu ana kadar açıklanan oyuncu kadrosunda; "Traffic" filmi ile Akademi Ödülü kazanan Porto Rikolu aktör Benicio Del Toro, Emmy, Altın Küre ve Oscar ödüllerini kazanmış Amerikalı aktrist Patricia Arquette (Medium, Boardwalk Empire, CSI: Cyber), David Morse (Outsiders, Treme), Paul Dano (War & Peace) ve Eric Lange (Narcos, The Bridge, Lost) bulunuyor.

Konusu

"Escape At Dannemora" 2015 yılında New York'taki bir hapishanede yaşanan gerçek olaylardan esinlenmiştir. Cinayetten hüküm giyen Richard Matt (Benicio Del Toro) ve David Sweat (Paul Dano) isimli mahkumları merkezine alır. İkisinin de cinsel ilişkiye girdiği Tilly Mitchell (Patricia Arquette) adında evli bir hapishane çalışanı tarafından kaçışlarına yardım edilir.

Bu Yazı Toplam 1131 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM