Facebookta Paylaş Tweetle

Sleepy Hollow 3. Sezon Ne Zaman?

Tarih
27 Haz 2015
Yazar

Sleepy Hollow 3. Sezon Ne Zaman?

Washington Irving'in aynı isimli romanından uyarlanan Fox kanalının korku draması Sleepy Hollow 3. sezon başlama tarihi açıklandı.

Alex Kurtzman, Roberto Orci, Phillip Iscove ve Len Wiseman tarafından yaratılan dizinin yönetici yapımcılığında da aynı isimler görev alıyor. Clayton Townsend ve Melissa Blake ise dizinin yapımcılığını üstleniyor. Dizinin ortak yapımını 20th Century Fox Television ve Fox Network şirketleri üstleniyor.

Dizinin sorumlu yapımcısı Mark Goffman 2. sezon sonunda görevini bırakınca yerine sorumlu yapımcı olarak Clifton Campbell getirildi.

Başrollerini Tom Mison (Parade's End, Lost in Austen) ve Nicole Beharie'nin (The Good Wife) paylaştığı dizide ayrıca Orlando Jones (MADtv), Katia Winter (Dexter), Lyndie Greenwood (Nikita) ve John Noble (Fringe) isimleri rol alıyor.

Ancak dizide Henry Parrish karakterini canlandıran John Noble geçtiğimiz günlerde CBS kanalının dizisi Elementary'a katıldı ve 3. sezon dizide görebileceğimiz meçhul. Aynı şekilde Yüzbaşı Frank Irving karakterini canlandıran Orlando Jones'in de diziden ayrıldığı geçtiğimiz ay duyurulmuştu. Katia Winter'in durumu henüz bilinmese de 3. sezon dizide çok fazla görünmeyeceğini söylemek mümkün.

16 Eylül 2013 tarihinde ilk bölümü ile çıkış yapan dizi sezonu 13 bölümle kapattı. İkinci sezonu 18 bölümden oluşan dizinin üçüncü sezonu da 18 bölüm olarak planlandı. Son sezon finalini ise 24 Şubat 2015 tarihinde yaptı.

Birinci sezon prömiyeri ortalama 10,10 milyon izleyici toplayan dizinin final bölümü 7,05 milyon kişi tarafından izlendi. İkinci sezon ciddi bir düşüş yaşandı ve galası 5,51 milyon izleyici toplarken sezon finali 4,05 milyon kişi tarafından izlendi. Eleştirmenler tarafından da ortalama olarak olumlu notlar aldı. Çeşitli ödüllere aday gösterilmesine rağmen şu ana kadar kazandığı bir ödül bulunmamaktadır.

Dizinin 3. sezon prömiyeri, aynı gün 11. sezon başlangıcını yapacak Bones'in arkasından 1 Ekim 2015 Perşembe günü olarak ayarlandı.

Bu Yazı Toplam 1689 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM