Facebookta Paylaş Tweetle

White Famous Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
08 Ağu 2017
Yazar

White Famous Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Amerikalı ünlü senarist Tom Kapinos tarafından oluşturulan 'White Famous' Showtime'ın yaklaşmakta olan komedi dizilerinden biridir.

Kapinos'un önceki çalışmaları arasında "Californication", "Lucifer" ve "Dawson's Creek" gibi popüler Tv dizileri yer alır. Hannah Friedman'in de (Friend Me, Roadies, About a boy) senaryoya destek verdiği dizinin çekimlerini Tim Story, Michael Lehmann, Seith Mann, Millicent Shelton ve Ken Whittingham yapıyor. Lionsgate TV ve Showtime ortak yapımı olan gösteri "Jamie Foxx" olarak tanınan Oscar, BAFTA ve Altın Küre ödüllü Amerikalı komedyen ve sinema sanatçısı Eric Marlon Bishop'un hayatına dayanıyor. Gösterinin prömiyer tarihi 15 Ekim 2017 olarak açıklandı.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Jay Pharoah (Saturday Night Live), Utkarsh Ambudkar (The Mindy Project), Jacob Ming-Trent (Feed the Beast), Lonnie Chavis (This Is Us), Cleopatra Coleman (The Last Man on Earth), Jack Davenport (Smash, Flashforward) ve Michael Rapaport (Public Morals, Justified) olarak sıralanıyor. Jamie Foox ise tekrarlayan rolleri ile dizinin konuk oyuncusu olacak.

Konusu

Genç bir Afro-Amerikalı komedyenin stand-up dünyasının basamaklarını tırmanırken ve "beyaz ünlü" olma yolunda ilerlerken yaşadığı kişisel deneyimleri ekranlara getiriliyor.

Bu Yazı Toplam 1319 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM