Facebookta Paylaş Tweetle

SMILF Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Tarih
08 Ağu 2017
Yazar

SMILF Konusu - Tanıtım (Dizi 2017)

Sundance Film Festivali'nde Jüri özel ödülü kazanan kısa filmden uyarlanan 'SMILF' Showtime'ın yaklaşan komedi türündeki dizilerinden biridir.

ABD'li aktris Frankie Shaw hem yazıyor, hem yönetiyor hem de başrolünde oynuyor. Senaryo Shaw'ın yarı otobiyografisine dayanıyor. Gösteri, Oscar adayı Michael London (Sideways), Emmy adayı Janice Williams (Confirmation), Lee Eisenberg, Gene Stupnitsky (The Office, Bad Teacher) ve Scott King (Difficult People) tarafından icra ediliyor. Showtime ve ABC Signature Studios tarafından üretilen dizinin prömiyer tarihi 5 Kasım 2017 Pazar olarak açıklandı. İlk sezon yarımşar saatlik 10 bölümden oluşuyor.

Oyuncu kadrosunda Frankie Shaw (Mr. Robot, Good Girls Revolt) ile birlikte birçok kez Emmy Ödülü kazanan Rosie O'Donnell (The Fosters, Mom), Samara Weaving (Home and Away, Ash vs Evil Dead), Arthur Hiou, J.P. Valenti, Kayla Caulfield, Mel Shimkovitz (Transparent), Nate Richman, Rob Lévesque, Alex Brightman ve Kamran Bina rol alıyor. 

Konusu

"SMILF" yirmili yaşlarda bekar bir anne olan Bridgette'i (Frankie Shaw) merkezine alıyor. Annesi Tutu (Rosie O’Donnell) ile birlikte Boston’ın güney bölgesinde yaşayan Bridgette mutlu bir iş-aile hayatı kurabilmek için çalışıyor.

Bu Yazı Toplam 2087 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM