Facebookta Paylaş Tweetle

Snowfall 2. Sezon Onayı Aldı

Tarih
09 Ağu 2017
Yazar

Snowfall 2. Sezon Onayı Aldı

FX, ilk sezonu devam eden suç draması serisi Snowfall'ı 2. sezon için yeniledi.

1980'li yıllarda geçen kokain draması 5 Temmuz'da gösterime girdi. Bu gece "A Long Time Coming" başlıklı altıncı bölümün gösterimi yapılacak.

"Snowfall" Dafton Idris, Sergio Peris-Mencheta, Carter Hudson, Emily Rios, Michael Hyatt, Amin Joseph, Angela Lewis, Yeşaya John, Juan Javier Cárdenas, Alon Moni Aboutboul, Malcolm Mays ve Filipe Valle Costa'nın bir araya geldiği bir suç ve dönem draması dizisi. 1983 Los Angeles'ında geçen dizi patlak veren ilk kokain salgınını ve şehrin üzerindeki radikal etkilerini konu edinmektedir.

Bugün FX Networks ve FX Productions Orijinal Program Başkanları Eric Schrier ve Nick Grad tarafından diziye ikinci sezon onayı verildiği duyuruldu. İkinci sezon gösterimi 2018 yılında yapılacak.

"Snowfall" tüm platformlarda bölüm başına ortalama 5 milyon kişi tarafından izleniyor. 2017 yılında +7 yaş üzeri tüm kablo kanallarının en çok izlenen drama dizileri arasında yer aldı. 18-49 ve 18-34 yaş arası yetişkinlerde dördüncü, 25-54 yaş arası yetişkinlerde ise beşinci sırada. Toplam izleyicilerde ise sekizinci sırada yer alıyor. Ayrıca kablo kanallarda 2017 yılında yayınlanan 98 drama dizisi arasında 18-49 erkeklerde dokuzuncu sırada bulunuyor.

Bu Yazı Toplam 1274 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM