Facebookta Paylaş Tweetle

Reverie Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
10 Ağu 2017
Yazar

Reverie Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Extant'ın yaratıcısı Mickey Fisher tarafından oluşturulan “Reverie” NBC'nin yaklaşmakta olan gerilim ve drama türündeki dizilerinden biridir.

Fisher ile birlikte Justin Falvey (The Americans, Bull, Under the Dome, Falling Skies), Darryl Frank ve Brooklyn Weaver'ın (Extant) hizmet verdiği dizinin üretimini Amblin Television ve NBC Universal Television şirketleri üstleniyor. Gösterinin ilk sezonu yetersiz zaman planlamasından dolayı sadece 10 bölümden oluşuyor.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler; "Person of Interest" dizisinde canlandırdığı "Sameen Shaw" karakteri ile bilinen İran asıllı ABD'li aktris Sarah Shahi, Dennis Haysbert (24, Incorporated), Jessica Lu (Awkward.), "Heroes" dizisinde Hint genetik bilimci "Mohinder Suresh" rolü ile bilinen Sendhil Ramamurthy (Beauty and the Beast), Kathryn Morris (Cold Case), Hannah Levien (The Magicians), Christopher Rosamond (Blackstone), Megan Danso (Falling Skies) ve Aadila Dosani olarak sıralanıyor.

Konusu

Gelişmiş bir sanal gerçeklik programının başlatılması tehlikeli ve istenmeyen sonuçlara yol açtığında, insan davranışlarında uzmanlaşmış eski bir dedektif göreve getirilir. Sanal gerçeklik programı sayesinde insanlar gördükleri rüyaları yaşamaya başlar. Mara (Sarah Shahi), insanları kurtarmaya çalışırken, kendisini de kurtarmanın yollarını arayacaktır.

Bu Yazı Toplam 1849 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM