Facebookta Paylaş Tweetle

Safe Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

Tarih
10 Ağu 2017
Yazar

Safe Konusu - Tanıtım (Dizi 2018)

“Safe” Amerikalı gizem, korku ve suç romanları yazarı Harlan Coben tarafından oluşturulmuş gerilim ve drama türündeki diziler arasındadır.

Canal+ ve Netflix ortak yapımı olan gösteri Fransa'da C8, uluslararası alanda ise Netflix'te yayınlanacaktır. Geçtiğimiz Temmuz ayında çekimlerine başlanan dizinin ilk sekiz bölümlük sezonu 2018 yılında gösterime girecek. Senaryosu BAFTA ödüllü senarist Danny Brocklehurst (Shameless) tarafından geliştirilen dizide Harlan ve Danny ile birlikte Michael C. Hall, Nicola Shindler ve Richard Fee hizmet veriyor. Çekimleri İngiltere’nin Manchester ve Cheshire şehirlerinde yapılan dizinin üretimini Red Production Company üstleniyor.

Oyuncu kadrosundaki isimler; "Dexter" ve "Six Feet Under" dizileri ile bilinen Amerikalı aktör Michael C. Hall, İngiliz aktris Amanda Abbington (Sherlock, Mr Selfridge), Fransız oyuncu Audrey Fleurot (Un village français, Engrenages), İrlandalı aktör Emmett J. Scanlan (The Fall), Marc Warren (The Musketeers, The Good Wife), Nigel Lindsay (Victoria) ve Laila Rouass (Holby City) olarak sıralanıyor.

Konusu

"Safe" karısının ölümünden sonra ergen kızları Jenny ve Carrie'yi tek başına yetiştirmeye çalışan, pediatri cerrahı Tom'u (Michael C. Hall) merkezine alıyor. Herşey sorunsuz ve mutlu bir şekilde ilerlemektedir... Ta ki bir gece büyük kızı Jenny, kaldıkları siteden gizlice bir partiye gidene kadar. Bir cinayet ve ortadan kaybolma vakası ile birlikte bazı sırlar çözülmeye başlar ve ailenin bütün hayatı bir anda değişir.

Bu Yazı Toplam 1691 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM