Facebookta Paylaş Tweetle

iZombie Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

Tarih
22 Şub 2015
Yazar

iZombie Konusu - Tanıtım (Dizi 2015)

2015 Mart aylarında yeni ve farklı bir zombi dizisi CW kanalında yayınlanmaya başlayacak. Bir çizgi roman uyarlaması olacak iZombie dizisi aynı zamanda da yeni nesil bir zombi dizisinin neslini başlatacak.

Arrow ve The Flash gibi ekranları sallayan yapımların ardından CW kanalı yeni bir dizi ile reytingleri alt-üst edecek. The Walking Dead (TWD) ve Z Nation gibi başarılı zombi dizilerinden sonra farklı yapıda bir zombi dizisi ekranlara geliyor.

Chris Roberson ve Michael Allred'in aynı isimli çizgi roman serisinden uyarlanan dizi Rob Thomas ve Diane Ruggiero-Wright tarafından Tv için geliştirilecek. Üretimi ise Spondoolie Productions, Vertigo (DC Entertainment) ve Warner Bros. Television şirketleri tarafından yapılacaktır.

Oyuncu kadrosundaki isimler ise Rose McIver (Masters of Sex, Once Upon a Time), Malcolm Goodwin (Breakout Kings), Rahul Kohli, Robert Buckley (666 Park Avenue) ve David Anders (Once Upon a Time,  The Vampire Diaries) olarak açıklanmıştır.

Bir tıp öğrencisi olan Liv zombiye dönüşür. İnsanlara zarar vermemek ve beyin ihtiyacını karşılamak için adli tıpta işe giriyor. Yediği her beyin sahibinin anıları Liv'in kafasının içinde canlanıyor. Bu durumu değerlendirmeye karar veren genç kız patronu ve bir dedektif ile işbirliği yaparak cinayetlerin çözülmesine yardımcı olur.

DC Comics’in iZombie isimli çizgi romanından uyarlanan dizi, Veronica Mars’ın yapımcıları tarafından yaratıldı. Merakla beklenen dizinin yayınlanma tarihi 17 Mart 2015 olarak belirlendi.

Bu Yazı Toplam 2428 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM