Facebookta Paylaş Tweetle

Jessica Lucas Gotham’da Tigress’i Canlandıracak

Tarih
27 Haz 2015
Yazar

Jessica Lucas Gotham’da Tigress’i Canlandıracak

James Frain'in Gotham'a katılmasının ardından Cloverfield ve Evil Dead filmlerinin yıldızı Jessica Lucas'ın da 2. sezon Gotham da yer alacağı açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde Gotham'ın 2. sezon kötü karekterlerinden Tabitha Galavan'ın kardeşi Theo Galavan'ı James Frain'in canlandıracağı açıklanmıştı. Ancak Tabitha Galavan için oyuncu arayışları sürdürülüyordu. Aranan kan bulundu ve Lucas diziye Tabitha Galavan'ı namı diğer Tigress'i canlandırmak için katıldı.

Tabitha kardeşi Theo ile birlikte Gotham sokaklarına şiddeti ve kaosu getirecek, DC'nin diğer kötü karakterlerinin yaratılmasına yol açacak.

Yapımcılığını ve yazarlığını Bruno Heller'in (Mentalist, Rome) yaptığı dizide, suçlularla dolu bir şehirde Jim Gordon isimli (Benjamin McKenzie) bir polisin yükselişine ve çağımızın en popüler kahramanlarından Batman'ın doğuşuna tanık olacaksınız.

Dizide yer alan oyuncular Benjamin McKenzie (The O.C., Southland), Donal Logue (Vikings, Grounded for Life), Sean Pertwee (Elementary, Honest), Robin Lord Taylor (The Walking Dead), Erin Richards (Being Human), David Mazouz (Touch), Camren Bicondova (Shake It Up), Zabryna Guevara (Burn Notice), Cory Michael Smith (Olive Kitteridge), Victoria Cartagena (The Bedford Diaries), Andrew Stewart Jones (Blue Bloods) ve John Doman (The Affair, Borgia) olarak sıralanmaktadır.

Gotham 2. sezon başlama tarihi 21 Eylül 2015 Pazartesi olarak açıklandı.

Bu Yazı Toplam 2294 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM