Facebookta Paylaş Tweetle

Gypsy İptal Edildi

Tarih
11 Ağu 2017
Yazar

Gypsy İptal Edildi

Netflix'in psikolojik gerilim serisi Gypsy 2. sezon için geri dönmeyecek. Naomi Watts'ın yıldızı olduğu gösteri iptal edildi. Netflix konu ile ilgili henüz açıklama yapmadı.

10 bölümden oluşan ilk sezon 30 Haziran'da yayınlandı. Dizi, Manhattan'daki psikolog Jean Holloway'i (Naomi Watts) merkezine alıyor. Kocası Michael (Billy Crudup) ile birlikte görünüşte mükemmel bir yaşamı olmasına rağmen, Jean hastalarının çevresindeki insanlarla samimi ve tehlikeli ilişkiler kurmaya başlar. Mesleki yaşamı ve kişisel fantezileri arasındaki sınırlar çöktüğü için, arzuları onu farklı bir boyuta taşır. Oyuncuların geri kalanında Sophie Cookson, Lucy Boynton, Karl Glusman, Melanie Liburd, Poorna Jagannathan, Brenda Vaccaro ve Brooke Bloom yer alıyor.

İlk olarak Deadline tarafından bildirilen iptal haberi bir sürpriz olarak karşımıza çıkıyor. Netflix 2. sezon için üreticilerle görüşmeler yapıyor ve yeni sezonu sipariş etmeye hazırlanıyordu. Ayrıca dizinin yazarları 4 haftadır senaryo üzerinde çalışıyordu. İptal ile ilgili Netflix tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Bu Yazı Toplam 2415 Defa Okunmuştur.


BENZER KONULAR

 

Yorum Yap


YEMEK


REKLAM